Туя Смарагд , Брабант, Фастігіата – порівняння

Туя Смарагд належить до виду “туя західна”. Це найгустіший сорт туї, який легко витримує вітрові та снігові навантаження, не вимагає підв’язування і зв’язування гілок на зиму. Зростаєдо5-6м, приріст у висоту до 15см, в діаметрі до5 -6см. Має найпишніший зелений хвойний обсяг.

Якщо порівняти її з родичами Брабант або Фастігіата – то візуальне порівняння точно буде на користь Смарагду. Хвоя у Смарагда як би мереживна, хвоїнки розташовані дуже близько один до одного. Здалеку може здатися, що це майже суцільний зелений моноліт.

Якщо під час сильного снігопаду Брабант і Фастігіата стоятимуть нахиленими, то красуня Смарагд буде гордо стояти і прикрашати світ. Туї Brabant і Fastigiata на зиму, щоб уникнути пошкоджень, потрібно зв’язувати і захищати агроволокном, то вся принадність вічнозелених рослин в зимовому саду зникає. Для Смарагду ні сніг, не мороз, ні сильний вітер не страшні. Вона завжди буде прикрасою вашого саду чи двору. Саме її дуже щільна хвоя дозволяє  бути ідеальною формою для створення садового топіарію, формуючи дивовижні форми обрізанням.

Як росте туя смарагд? До ґрунту не вибаглива. Після пересадки вона повільно наростає перші 2 роки, так як зазвичай намагається наростити кореневу систему. Але з третього року вже дуже добре нарощує обсяг крони. Вона буде вашою радістю і надійним захистом вашого саду від непрошених очей і вітру.

Купити тую Смарагд можна в садовому центрі Флорея або на сайті нашого інтернет-магазину

One thought on “Туя Смарагд , Брабант, Фастігіата – порівняння

  1. Олена says:

    Опишіть ще в порівнянні інші туї, бо в горщиках, поки всі маленькі не зовсім зрозуміло відмінності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X