Як боротися з мурахами?

Усі садоводи знають, що проблема не лише в мурахах, що можуть частково пошкоджувати рослини, а у тлі, яку вони вирощують, старанно розносять та доглядають. Рослини, де з’являється тля, перестають рости, листя скручується і згодом рослинка може загинути. Боротьба з тлею – це не лише використання хімічних засобів, але і боротьба з мурахами. Щоб назавжди позбутися від мурашок на ділянці або на грядці потрібно зовсім небагато часу і зовсім небагато дешевих підручних засобів.

Рецепт

Перше, що нам буде потрібно – тара для змішування усіх складових. Це може бути навіть одноразовий стаканчик об’ємом не менше 0,2л.

Змішуємо:

2 столових ложки гарячої води

0,5 чайної ложки борної кислоти

1 столова ложка цукру

Розчиняємо все у дуже теплій воді до стану киселю, можна додати варення або меду. Це ще більше привабить мурашок. Розливаємо приманку у неглибокі ємності та розміщуємо у місцях скупчення та біля мурашників. Найактивніші ці трудівники вранці, тому намагайтеся щоранку готувати свіжу суміш. Не дивуйтеся, що мурахи не зникнуть одразу, адже це кишково-контактний засіб тривалої дії. Мурашки несуть цю їжу матці та діткам, годують усіх та колонія поступово вимирає. За день чи два це не відбудеться. Але постійний контроль та щоденні приманки для мурах виведуть надовго їх з вашої ділянки. І ще. Хоча даний засіб є відносно безпечним – передбачте захист, щоб з тарілочки з отрутою не почастувалися домашні улюбленці. Гарних вам врожаїв:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X